Yönetim Danışmanı

Eyüp Polat

Finansal Piyasalar ve Risk Yönetimi Danışmanı

Finansal Piyasalar ve Risk Yönetim Danışmanı olarak; Uluslararası Piyasalar ve Finans Sistemi, Türev Piyasalar (Vadeli İşlem Piyasaları ve Opsiyonlar) ve Hedging Yöntemleri, Döviz ve Hammadde Risk Yönetimi, Sermaye Piyasalarında Temel ve Teknik Analiz, Finansal Strateji, Aktif Pasif Yönetimi, Finansal Yönetim, Finansal  ve Mali Tablo Analizi, Uluslararası Döviz Piyasaları, Dış Kaynak ve Kredi, AB ve Devlet Destek ve Teşvikleri ile Girişimcilik konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 

Lisans eğitimi İşletme alanındadır. Ayrıca Marmara Üniversitesinden "Sermaye Piyasaları ve Borsa" ve Beykent Üniversitesinden "Uluslararası İlişkiler" alanında Yüksek Lisans derecelerine sahiptir. 

Halen Çorlu ve Çerkezköy bölgesinde Reel sektör ile ilgili Eğitim ve Danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. Söz konusu danışmanlık faaliyetleri ile ilgili olarak, Aktif ve Pasif yönetimi kapsamında,  Şirket karlılıklarını etkileyen risk faktörlerine yönelik,Finansal türev araçlarının oynak (volatil) finansal enstrümanlar konusundaki sigorta işlevi hususunda, şirketleri bilinçlendirmek maksadıyla seminer ve konferans vermektedir.  Yine aynı kapsamda Şirketlere, AB, Devlet destekleri, teşvikleri ve ucuz kredi kaynakları çerçevesinde Danışmanlık yapmaktadır. Ekovitrin ve Tekonomi Aylık Ekonomi Dergileri ile Borsagundem.com,  Bilgeyatirimci.com ve Borsabulten.com internet sitelerinde Türkiye ve Global Finansal Piyasalarla ilgili yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.